Corporate European Enterprise s.r.o.

Společnost Corporate European Enterprise s.r.o. poskytuje služby s mimořádným standardem kvality v oblastech vědy, výzkumu, prodeje a marketingu ve farmaceutickém průmyslu a zdravotnictví.

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblastech:

Máme více jak 10 let zkušeností z různých oblastí týkajících se klinického výzkumu, podpory prodeje a marketingu, a proto vám můžeme nabídnout služby přesně na míru vaším požadavkům.

Našich služeb využily nebo využívají přední světové farmaceutické společnosti.

 

Přidejte se k nim i Vy...

 

Corporate European Enterprise s.r.o. - Services that make you lead...

 


Novinky

Vydání nových farmakovigilančních pokynů

03.07.2013 11:21
Státní ústav pro kontrolu léčiv vydal nové pokyny týkající se farmakovigilance. Jedná se o pokyn PHV-6 a novou verzi pokynu PHV-4. Více informací na webu SÚKL. zdroj: www.sukl.cz

Změna v předkládání žádostí o prodloužení platnosti registrace

29.05.2013 10:01
Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) upozorňuje na změnu v předkládání žádostí o prodloužení platnosti registrace v souvislosti s novelou zákona o léčivech. Více informací na webových stránkách SÚKL. zdroj: www.sukl.cz

Nová verze pokynu DIS-8

17.04.2013 10:26
Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o vydání nové aktuálí verze pokynu DIS-8 Žádosti o povolení/změnu v povolení k distribuci léčivých přípravků. Tento pokyn nahrazuje pokyn DIS-8 verze 1 s platností od 1.4.2013. Nová verze pokynu je ke stažení na webu SÚKL.
Všechny články

Corporate European Enterprise s.r.o. v mediích

název článku odkaz na zdroj

Studijní sestra - zatím nevyužitá příležitost

tribune.cz