Corporate European Enterprise s.r.o.

Společnost Corporate European Enterprise s.r.o. poskytuje služby s mimořádným standardem kvality v oblastech vědy, výzkumu, prodeje a marketingu ve farmaceutickém průmyslu a zdravotnictví.

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblastech:

Máme více jak 10 let zkušeností z různých oblastí týkajících se klinického výzkumu, podpory prodeje a marketingu, a proto vám můžeme nabídnout služby přesně na míru vaším požadavkům.

Našich služeb využily nebo využívají přední světové farmaceutické společnosti.

 

Přidejte se k nim i Vy...

 

Corporate European Enterprise s.r.o. - Services that make you lead...

 


Novinky

Požadavky nové legislativy - klinická hodnocení

09.04.2013 13:58
Dne 2.4.2013 nabyla účinnosti novela zákona o léčivech. Státní ústav pro kontrolu léčiv představujeme nejvýznamnější změny v oblasti registrací, farmakovigilance a klinických hodnocení formou otázek a odpovědí na svých webových stránkách.

Informace pro žadatele - cizojazyčné šarže léčivého přípravku

19.02.2013 13:44
SÚKL zveřejňuje informace pro žadatele o umožnění uvedení cizojazyčné šarže léčivého přípravku do oběhu. Veškeré potřebné informace týkající se toho tématu naleznete na webových stránkách SÚKL.

POZOR! Seminář 1 - Sekce dozoru - seminář správné distribuční praxe - změna termínu konání

11.02.2013 10:12
SÚKL informuje o odložení termínu Semináře 01/2013 "Správná distribuční praxe - změny v legislativě". Seminář 01/2013 "Správná distribuční praxe - změny v legislativě", původně plánovaný na 27. 2. 2013 je odložen na pozdější termín 24. 4. 2013 z důvodu zpoždění procesu schvalování legislativy pro...
Všechny články

Corporate European Enterprise s.r.o. v mediích

název článku odkaz na zdroj

Studijní sestra - zatím nevyužitá příležitost

tribune.cz